About this product
Ηλικία: 2+
Παιδικό εκπαιδευτικό παιχνίδι κατασκευών με σφηνοτουβλάκια-δακτύλιους σε συσκευασία 48 τεμαχίων. Εύχρηστα και διασκεδαστικά σφηνοτουβλάκια που στοχεύουν στην ανάπτυξη πολλαπλών δεξιοτήτων (συντονισμό ματιών-χεριών, λεπτή κινητικότητα, μυική ενδυνάμωση) στα μικρά παιδιά. Ενισχύουν την φαντασία ενώ παράλληλα παρακινούν τις επικοινωνιακές και κατασκευαστικές ικανότητες των νηπίων. Για τη σύνδεση των κομματιών απαιτείται ελάχιστη πίεση.
Μονάδα Πώλησης: Σετ 48 τμχ
Διαστάσεις Προϊόντος ΜxΠxΥ : 55x35 εκ.
Отзывы
Отзывы не найдены