About this product
Η Panik Records επανακυκλοφορεί ένα από τα επιτυχημένα albums από τα πρώτα χρόνια της πολυετούς καριέρας της Άννας Βίσση, το «Είσαι Το Σήμερα Κι Είσαι Το Χθες». Το album κυκλοφόρησε το 1982 και σήμανε την έναρξη της αποκλειστικής δισκογραφικής συνεργασίας της Άννας Βίσση με τον Νίκο Καρβέλα, η οποία μας έχει χαρίσει αμέτρητα «διαμάντια» όλα αυτά τα χρόνια. Σε όλο το δίσκο στίχους γράφει η Άννα Βίσση, ενώ οι φωτογραφίες του album ανήκουν στον ίδιο τον Νίκο Καρβέλα. 1 Είμαι Το Σήμερα Κι Είσαι Το Χθες
2 Εγώ Δεν Χάνομαι Ποτέ Μου
3 Αχ Δεν Μ' Αγαπάς
4 Πάλι
5 Ας Ήξερα...
6 Πρώτη Φορά
7 Αγάπες
8 Άδικος Ο Χωρισμός Μας
9 Όσο Εσύ
10 Πάρ' Το Αεροπλάνο
11 Τώρα
12 Αργήσαμε Πολύ
Отзывы
Отзывы не найдены