About this product
Παιχνίδι για το χέρι και κυρίως για τα δάχτυλα που εξασκεί το μυαλό και το πνεύμα. Ανακουφίζει και σε ηρεμεί από το καθημερινό άγχος με πρακτικό μέγεθος. Κατάλληλο για παιδιά και ενήλικες.Υλικό: ΠλαστικόΠροειδοποιήσεις: Κατάλληλο για παιδία άνω των 36 μηνών Πολλαπλές λειτουργίες παιχνιδιού Ελαφρύ και φορητό Εκπαιδευτικό και διασκεδαστικό: Ένα απιχνίδι που ταυτόχρονα προσφέρει διασκέδαση και εκπαίδευση, επιτρέποντας στα παιδιά να αναπτύξουν τη λογική σκέψη και τις δεξιότητες μνήμης παίζοντας. Ιδανικό για διάφορες περιστάσεις: Κατάλληλο για πολλές περιστάσεις, συμπεριλαμβανομένων παιδικών πάρτι, ενηλίκων εκδηλώσεων και άλλων κοινωνικών συγκεντρώσεων. Είναι επίσης το τέλειο δώρο για το παιδί σας κατά τη διάρκεια των γιορτών ή των γενεθλίων τους, επιτρέποντάς τους να περνούν εύκολα τον ελεύθερο τους χρόνο.* Η αποστολή του χρώματος γίνετε με τυχαία επιλογή
Κριτικές
Δε βρέθηκαν Κριτικές