About this product
Τι θα συμβεί αν η Lady Gaga πάει σε ένα ελληνικό πανηγύρι? Αν ένα ελληνικό παραδοσιακό τραγούδι πατήσει τα "χωράφια" της heavy metal? Εάν ο Beethoven συναντηθεί με ένα "Metal Zeibekiko"? Η απάντηση στις ερωτήσεις αυτές υπάρχει πλέον μέσα στον ολοκαίνουργιο, 3ο στη σειρά, δίσκο των String Demons, με τίτλο "Rise of Strings" που κυκλοφορεί τώρα από τη MINOS EMI!Περιέχει μουσική δική τους αλλά και διασκευές, εκρήξεις τρελές αλλά και κατάνυξη, πρωτότυπα τραγούδια αλλά και ορχηστρική μουσική, Vivaldi με beat "διάθεση" αλλά και Abba με ποντιακούς χορούς, έγχορδα αλλά και ρυθμό, ηρεμία αλλά και εξάρσεις, κλασική παιδεία αλλά και σύγχρονο ηλεκτρισμό!Στον δίσκο "Rise of Strings", ακόμη πιο ξεκάθαρα απ' ότι στους προηγούμενους, γεννιέται ένα καινούργιο είδος μουσικής που συναντά γνώριμα και οικεία ακούσματα.Όποιος θέλει λοιπόν να μάθει τι θα συμβεί εάν οι Iron Maiden συναντήσουν έναν εκκλησιαστικό ύμνο, δεν έχει παρά να ακούσει..."Rise of Strings"!!! -EMI-UNIVERSAL-
Отзывы
Отзывы не найдены