About this product
Ηλικία: 3+
Περιγραφή
Ο μικρός μάστορας ξεκινά την καθημερινή του εργασία. Ένα εκπαιδευτικό παιχνίδι με φελλοπίνακα και ξύλινα στοιχεία τα οποία από τις αντίστοιχες τρυπούλες που έχουν επάνω τους θα πρέπει να καρφωθούν για να συνθέσει τα αντίστοιχα σχήματα! Η συσκευασία περιλαμβάνει 50 ξύλινα χρωματιστά τεμάχια από μασίφ ξύλο οξιάς, ξύλινο σφυράκι και κατάλληλα καρφάκια για την σύνθεση των σχημάτων που προτείνονται. Βελτιώνει την λεπτή κίνηση, και τον συντονισμό χεριού ματιού. Το προϊόν είναι ασφαλές για παιδιά άνω των 3 ετών.
Προσοχή! Δεν είναι κατάλληλο για παιδιά κάτω των 36 μηνών/τριών ετών. Να χρησιμοποιείται υπό την επίβλεψη ενηλίκου
Διαστάσεις Συσκευασίας
32 x 43 x 20 cm
Κριτικές
Δε βρέθηκαν Κριτικές